Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie GiełdaOZE.pl całkowicie BEZPŁATNIE

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je pomarańczową ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUMwyróżnione pomarańczową ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS lub 3 zł brutto płatności on-line.


2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez pomarańczową ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS lub 6 zł brutto płatności on-line.

3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane 3,69 zł brutto SMS lub - 3 zł brutto płatności on-line. 
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS - punkty


Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Możliwe jest zakupienie 3 lub 6 punktów na tydzień (7 dni).

Koszt 3 punktów na tydzień to 1,23 zł brutto SMS lub 1 zł brutto płatności on-line.
Koszt 6 punktów na tydzień to 2,46 zł brutto SMS lub 2 zł brutto płatności on-line.

Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się wg. zasady:  "podbite" wyświetlane są najwyżej na liście, w dalszej kolejności wyświetlane są ogłoszenia po dacie dodania.

 


 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

 

Serwis GiełdaOZE.pl umożliwia wygodne płatności SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.

 

Serwis GiełdaOZE.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Reklama
Zareklamuj się
Zielone Zawody Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej   RePowerMap.org