Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
O serwisie

GiełdaOZE.pl - platforma ogłoszeń z branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

 

GiełdaOZE.pl to nowoczesna platforma ogłoszeniowa dedykowana branży energii odnawialnych. Jej głównym celem jest kojarzenie klientów zainteresowanych produktami i usługami związanymi z rynkiem alternatywnych (odnawialnych) źródeł pozyskiwania energii w Polsce.

 

Kategorie ogłoszeń podzielone są na główneGiełda Biomasy, Energia wiatrowa, Energia słoneczna, Energia geotermalna, Energia wodna oraz dodatkowe takie jak: praca, inwestycje, doradztwo i edukacja OZE.

 

Serwis umożliwia bezpłatne publikowanie ogłoszeń przez użytkowników, zarówno klientów, jak i dostawców usług na rynku OZE. Każdy ogłoszeniodawca może opisać i dodać swoją ofertę wraz ze zdjęciem do bazy w szybki i prosty sposób (brak wymogu rejestracji).
Tak dodane ogłoszenie jest widoczne dla wszystkich Internautów, na które mogą oni  odpowiedzieć korzystając z danych kontaktowych lub wysyłając formularz.

 

Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik posiada indywidualny profil, który pozwala na zarządzanie i edytowanie ogłoszeniami oraz wizytówką firmy w katalogu firm - dodawanie logo, opisów produktów, zdjęć i usług.

Opłaty w serwisie pobierane są wyłącznie za wyróżnienia ogłoszeń i usługi dodatkowe (np. wpis promowany w katalogu firm).

 

 

 Reklama
Zareklamuj się
Zielone Zawody Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej   RePowerMap.org